Дякуємо

ДБСТ Хуторних дякує нашим друзям з благодійному фонду “Опіка на відстані” за допомогу та підтримку.

Дитячий будинок сімейного типу Хуторних дякує групі компаній “Новартіс” (підрозділи “Сандоз”, “Алкон”, “Новартіс Фарма”) за велику допомогу перед святом Великодня. Спасибі всім співробітникам компанії, було дуже зворушливо і приємно бачити, що подарунки готували не формально, а від душі. Ви допомогли нам влаштувати справжнє свято. Велике прохання до автора дуже смачних помідорів – дайте, будь ласка, рецепт, ми будемо робити такі ж самі. Чекаємо небайдужих людей Вашої компанії в гості для спілкування. Дякую!

Дитячий будинок сімейного типу сім’ї Хуторних, дякує подружжю Гончарових Ніну та Олега за допомогу будматеріалами, посудом, побутовою технікою. Вони дуже знадобилися нашій Залізній Валі, яка нещодавно вийшла заміж і робить ремонт у квартирі, куди поїде жити. Дякую!

Дитячий будинок сімейного типу сім’ї Хуторних, дякує МБФ “Васюков А.С.”. Завдяки цьому фонду нас змогли знайти люди, які хотіли допомогти. Дякую!

Дитячий будинок сімейного типу сім’ї Хуторних, дякує Емілії Едейштейн за надані речі, біжутерію, нетбук, які стануть у нагоді нашим дітям. Дякую!